ПЕРЕВИДИТЕ ПЖ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 A:Did you playd baskedball yestaday afternon? B: No, I did . I surfed. 2 A: did you

ПЕРЕВИДИТЕ ПЖ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 A:Did you playd baskedball yestaday afternon? B: No, I did . I surfed. 2 A: did your cousin visited Germeny last month? B: No, he did. He visitad Prague. 3 A: How old was Mozart when he died? B: 35 years old. 4 A: When did you finished work yestaday? B: at 5:00. Then walked home with Jane. 5 A: When your parent calld ypu? B: They calld an hour ago.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марша %$&&(%&9%9%8"7'9&+%8%%9%+%('8"9%8"8'8&