Перевидите текст,!!!ТОЛЬКО БЕЗ ПЕРЕВОДЧИКОВ!!!За ранее спасибо))) What is a family? Who is a family? One and another makes two is a family. Baby and father and mother: a family Parents and sister and brother: a family All ...

Перевидите текст,!!!ТОЛЬКО БЕЗ ПЕРЕВОДЧИКОВ!!!За ранее спасибо))) What is a family? Who is a family? One and another makes two is a family. Baby and father and mother: a family Parents and sister and brother: a family All kinds of people can make up a family All kinds of mixtures can make up a family What is a family? Who is a family? The children that lived in a shoe is a family! A pair like Kanga and Roo is a family! A calf and a cow that go moo is a family! All kinds of creatures can make up a family All kinds of numbers can make up a family All of your family plus you is a family
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
какая есть семья?кто есть семья? 1+1 = 2  -это семья ребенок и отец и мать -семья родители и сестры и браться - семья все типы людей могут создать семью все виды микстур могут создать семью что такое семья? кто есть есть? Дети  которые живут в обуви - это семья Пара как Канга и Ру - это семья Теленок и корова, которые мычат это семья! Все виды существ может создать семью! Все виды номеров может создать семью! Все вашей семьи + вы это семья