Перевірка знань: 1)Для чого потрібен масштаб? 2)Якою буде відстань 45 м. у масштабі в 1 сантиметрі 10 метрів? 3)Як можна виміряти на карті довжину звивистої річки? 4)Визначте у скільки разів зменшено відстані на картах з таким ...
Перевірка знань:
1)Для чого потрібен масштаб?
2)Якою буде відстань 45 м. у масштабі в 1 сантиметрі 10 метрів?
3)Як можна виміряти на карті довжину звивистої річки?
4)Визначте у скільки разів зменшено відстані на картах з таким масштабом:
1:50 000;
У якому випадку зменшення об'єктів на карті буде найбільшим?
5)За допомогою нитки виміряйте довжину річки Тетерів на фізичній карті України. Користуючить масштабом карти, обчісліть її довжину на місцевості.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Щоб перевести великі відстані на місцевості у малі на плані, користуються масштабом.2) 4,5 cм.3) за допомогою курвіметра, або за допомогою нитки.4) 1:50 000 - у 50 000,
1:100 000 - у 100 000
1:1 000 000 - у 1 000 000
5) Карта масштаба 1см = 35км. Довжина річки Тетерів на фізичній карті України - 6 см35х6=210км