Перевод біз ауында дурамыз, біздін ауылтау баурай әңда орна аласқаң таңердең әкемтау баурай тында молды бағады, АНАМ ТИЫР ЖАЛУАРДЫ, ӘЖЕМ УЙ УСТАРЫНА, ЖЫҢ БЕРЕДІ БІЛІМ БЕЗГЕ КЫЗ ТУЫҚ КАРЖЫЛ ЖАЛАУРДЫ БІЗ ОТАМ, ӘКЕ ҮЙЛІЗДІ ЕСЕКТІ...

Перевод біз ауында дурамыз, біздін ауылтау баурай әңда орна аласқаң таңердең әкемтау баурай тында молды бағады, АНАМ ТИЫР ЖАЛУАРДЫ, ӘЖЕМ УЙ УСТАРЫНА, ЖЫҢ БЕРЕДІ БІЛІМ БЕЗГЕ КЫЗ ТУЫҚ КАРЖЫЛ ЖАЛАУРДЫ БІЗ ОТАМ, ӘКЕ ҮЙЛІЗДІ ЕСЕКТІ АЛДЫН ДАҒЫ; КАРДЫ КУРЕМІЗ, МОЛДЫ ТҰРАМЫЗ АЛАРГА ЖЕІМ МӘП БЕРЕМІЗ, ӘҢБЕҚ ТУБІ БЕРЕКЕ ДЕДІ ОТАМ с казахского на русский!Очень срочно!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мы живем в деревне. Наша деревня находится у подножия горы. Утром, мой отец у подножия горы пасет скоты .Моя мама доёт корову,бабушка занимается домашними птицами .А мы ,я ,папа и  дедушка гребем снег на дворе .Без хорошего труда нет плода-говорит мой дедушка .