ПЕРЕВОД кейіпкер дегеніміз шығармадағы адамдар бейнесі автор кейіпкер арқылы өзінің ойын білдіреді адамдар бойындағы жақсы да жаман мінездерін көрсетеді шығарманың мазмұнын ашады балаларды жақсы кейпкерден үйреніп жаман мінезін...

ПЕРЕВОД кейіпкер дегеніміз шығармадағы адамдар бейнесі автор кейіпкер арқылы өзінің ойын білдіреді адамдар бойындағы жақсы да жаман мінездерін көрсетеді шығарманың мазмұнын ашады балаларды жақсы кейпкерден үйреніп жаман мінезінен қашық болуға шақырды
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что характер видеоигры автора в трудах героя народа, хороший и плохой характер по содержанию работы открывается предложено, чтобы быть подальше от своих детей учиться хорошо keypkerden плохое настроение