Перевод на английском языке по русский Dear Kate Lewis ,Congratulations! You are the winner of the photo competition. The judges liked you photo essay, ,A Day in the life of my friends Domino'' very much .Your prize is a visit ...

Перевод на английском языке по русский Dear Kate Lewis ,Congratulations! You are the winner of the photo competition. The judges liked you photo essay, ,A Day in the life of my friends Domino'' very much .Your prize is a visit for two to Redbridge Film Studios to watch the filming of the science fiction film Black Cold.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогая Кейт Льюис, поздравляем! Вы победили в фотоконкурсе. Судьям понравился ваш фоторепортаж, ,,Один день из жизни моего друга Домино '' Ваш приз визит на двоих в киностудию Редбридж  смотреть съемку научно-фантастического фильма ,,Черное золото".