Перевод на русскому языку. All right! See you in a couple of hours. Are you wearing warm clothes? It's very cold here. What? Yea

Перевод на русскому языку. All right! See you in a couple of hours. Are you wearing warm clothes? It's very cold here. What? Yeah! And it's relly windy. L'm wearing my coat and scarf.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Все правильно! Увидимся через пару часов. Вы носите теплую одежду? Здесь очень холодно. Что? Да! И это очень ветрено. Я надел мое пальто и шарф.