Перевод, пожалуйста.только без переводчикабұл жігіттің жасаған ісі маған қатты ұнады. Ол -менің сүйікті кейіпкерім. себебі , өз досы үшін ең қымбат өмірін бермек болады. тіпті қолбасы көзін сұрағанда, оған да келіседі. сөйтіп, ...

Перевод, пожалуйста. только без переводчика бұл жігіттің жасаған ісі маған қатты ұнады. Ол -менің сүйікті кейіпкерім. себебі , өз досы үшін ең қымбат өмірін бермек болады. тіпті қолбасы көзін сұрағанда, оған да келіседі. сөйтіп, ол өзін де, досын да құтқарады. бұл жігіт- сенімді , адал дос. біз бұл әңгімеден үлгі алуымыз керек.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мне понравился поступок этого парня. Он мой любимый персонаж. Потому что, он был готов отдать самое ценное- свою жизнь за друга, даже когда, командующий попросил его глаза, он согласился. Вот так он спас и свою жизнь и жизнь друга. Этот парень-надежный и честный. Мы должны получить пример у этого рассказа.