Перевод Ritchie Brown is 24 years old. He's from Englandr .He wants a summer job .He wants to work in the afternoon or evening.Riychie is looking for a job as a waiter.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ричу Брауну 24 года. Он из Англии. Он хочет найти работу на лето. Он хочет работать после полудня или вечером. Рич ищет работу официанта.