Перевод срочно!!! Мен көп сөздердің басында келемін.Солардың ішінде ең ұнататыным-көмек.Көмек деген адам аты да бар.Айтайын дегенім ол емес.Кісіге титтей көмегі тимей өзімен-өзі жүретін жандар да болады.Біреуге біреудің көмегі ...
Перевод срочно!!! Мен көп сөздердің басында келемін.Солардың ішінде ең ұнататыным-көмек.Көмек деген адам аты да бар.Айтайын дегенім ол емес.Кісіге титтей көмегі тимей өзімен-өзі жүретін жандар да болады.Біреуге біреудің көмегі тимесе,өмірдің не қызығы бар.Спасибо заранее!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я нахожусь в начале многих слов. Среди них самое любимое- помощь.
Есть имя Комек- Помощь. Но, не это я хочу сказать. Есть люди которые даже чуть-чуть не могут принести пользу другому. Если друг други не оказать помощи, какой интерес в жизни.