Перевод срочно,ребята!!! 1)The best day of the year was when I went to the funfair with Larry. 2) We bought tickets for all the

Перевод срочно,ребята!!! 1)The best day of the year was when I went to the funfair with Larry. 2) We bought tickets for all thescary rides - the best one was the Monster House! 3) Later, we ate bourgers and chips for dinner and the waiter gave us a free Coke! 4) In the evening, we stayed to wathc the fireworks and we left the funfair at eight o'clock. It was a really special day!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.лучший день года был когда я пошел на ярмарку развлечений с Ларри 2.Мы купили билеты на все страшные горки-самая лучшая была дом монстров 3.Позже,мы съели бургеры и картошку фри на ужин и официант дал нам бесплатную колу 4.вечером,мы остались смотреть фейерверк и мы уехали с ярмарки в 8 часов.Это был очень особенный день!