Перевод срочно!!! Юлдаш авылда тора. Ул әби белән генә яши. Аның иң яраткан вакыты- каникул. Чөнки шәһәрдән авылга аның иң яраткан кешеләре- Айдар һәм Ләйсән кайта. Машина ишегалдына керүгә, Юлдашның күзләре ут яна башлый. Ул т...

Перевод срочно!!! Юлдаш авылда тора. Ул әби белән генә яши. Аның иң яраткан вакыты- каникул. Чөнки шәһәрдән авылга аның иң яраткан кешеләре- Айдар һәм Ләйсән кайта. Машина ишегалдына керүгә, Юлдашның күзләре ут яна башлый. Ул томырылып чаба. Әле берсе янына килә, әле икенчесе янында бөтерелә. Менә ул, урамга чыгып, һау-һау килеп өреп керә. Ишетегез, янәсе, минем дусларым кайтты. Аның менә шундый бер гадәте бар: машинадан әйбер ала башлагач, койрыгын болгый, күзен ялтыратып, тын гына карап утыра. Күчтәнәч көтәсеңме?- ди аңа Ләйсән. Әлбәттә, күчтәнәчсез кайтмыйлар! Аш, колбаса, ботка, сөяк- барысы да Юлдашка. Шәһәр күчтәнәчләре бигрәк тәмле шул! 39 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А переводчика не существует?
Гость
В деревне Юлдаш. Он живет бабушка. Самый любимый его во время каникул. Потому что самые любящие люди из города в деревню - Айдар и Ляйсан домой. Вход во двор машины, Юлдашның глаза загорелся огонь. Она со всех ног бросилась наутек. В у то у одного, то у другого. у всех. Вот он, на улицу выйти һау-һау когда их нерегулярно. Услышьте, мол, мои друзья вернулись. Его традицией вот такие есть получать вещи из машины, когда задняя часть, что болгар, блестящий глаз, чтобы придать ему лоск, тихо глядеть. Разве ты гостинец ждет?- сказал ему Ляйсан. Конечно, без угощения никто не возвращается! Суп, колбасы, каши, кости - все на спутник. Также вкусный гостинец в город тем более!