Переводите на казахский пожайлуста .Зимой холодно.Мы делаем снеговиков из снега.Снег когда падает он очень красивый и снежинки бывают разными красивыми узорами
Ответ(ы) на вопрос:
Кыста суык.Биз кардан аккала жасаймыз . Кар жауганда оте адеми жане ол артурли оюлармен келеди
Қыста суық
Біз қардан аққала жасаймыз
Қар жауған кезде ол өте әдемі және қарлар әдемі болып келеді