Переводите пооооож.Whose job is it?This is a story about 4 people named Everybody,Somebody, Anybody and Nobody.There was an important job to do and Everybody was asked to do it. Everybody was sure that Somebody wold do it. Anyb...

Переводите пооооож. Whose job is it? This is a story about 4 people named Everybody,Somebody, Anybody and Nobody. There was an important job to do and Everybody was asked to do it. Everybody was sure that Somebody wold do it. Anybody could do it, but Nobody did it. Somebody got angry because it was Everybody's job. Everybody thought that Anybody could do it, but Nobody realized that Everybody would. So it ended up that Everybody blamed Somebody and Nobody did that Anybody could do.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чья работа это? Это рассказ о 4-х человек по имени Все, Кто-то, никто и никого. Был важная работа, чтобы сделать и Всех попросили это сделать. Все были уверены, что кто-то пустошь сделать это. Любой может сделать это, но никто не сделал это. Кто-то разозлился, потому что это была работа каждого. Все думали, что кто-нибудь может это сделать, но никто не понял, что все будут. Так что все это закончилось, что Все обвиняли кого-то и никто не делал, что кто-нибудь мог сделать.