Перший автомат виготовляє 72 деталі за 12 хв а другий за 9 хвилин який з них за 1 хвилину виготовляє більше деталій і на скільки? 1 і 2 дію зробила так я 1) 72:12 = 6 ( хв) - за 1 хвилину 1 автомат виготов 2) 72: 9 =8( хв)- ...

Перший автомат виготовляє 72 деталі за 12 хв а другий за 9 хвилин який з них за 1 хвилину виготовляє більше деталій і на скільки? 1 і 2 дію зробила так я 1) 72:12 = 6 ( хв) - за 1 хвилину 1 автомат виготов 2) 72: 9 =8( хв)- за 1 хв 2 автомат виготов а 3) думаю . що 8-6 = 2 допоможить, як правильно?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
да правильно.ответ первый изготавливает на 2 детали в минуту меньше чем второй)