Перший пішохід пройшов 30 км зі швідкістю 5 км/год. Другий пішоход пройшов 24 км. Яка швидкість другого пішохода, якщо час руху обох пішоходів однаковий?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 30:5= 6(ч)- время ходьбы. 2). 24:6= 4(ч) Ответ: скорость 2 пешехода 4 км/ч.
Гость
1)30:5=6(ч)- шёл первый пешеход 2)24:6=4(км/ч)-скорость второго пешехода