...., почав продавати першу сучасну піццу.Він попросив спекти особливу піццу для короля і королеви Британії в 1885 р., тож перша піцца Маргарита була названа на честь королеви.
Піцца стала улюбленою справою в Італії, але після Першої Світової війни, коли тисячі американських солдатів повернулись додому з Європи, піцца справді стала національною стравою. Дуже скоро, по всій території США розповсюдились піццерії, і американська(не бачу слова), як Піцца Хат. Поширили ідею по всьому світу. Сьогодні, середньостатистичний італієць з'їдає 10 кл піцци кожен рік, хоча найбільша в світі Піцца(30 м завширшки) була спечена не в Італіії, а в Гавані, Куба.