Первеведите без переводчика.   Andrew got up and was ready to go. "Oh, Andrew!" cried Miss Lark ."Very well , he will sleep in the room ."     Andrew barked again.    Andrew vbarked to his friend " Come o...

                       Первеведите без переводчика.   Andrew got up and was ready to go. "Oh, Andrew!" cried Miss Lark ."Very well , he will sleep in the room ."     Andrew barked again.    Andrew vbarked to his friend " Come on " and they went into the house.     "He isn't stupid , you see " said Jane    " No, " said Michael .  " But how can Mary Poppins ... ?   " I don't know , " said Jane . And she'll never, never, tell us "
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эндрю проснулся и был готов идти (пойти). О эндрю! ""закричала мисс Ларк. "Очень хорошо, он будет спать в комнате." Эндрю залял снова. Эндрю гавкнул своему другу "Заходи." и вошел в дом. "Он не глуп.как вы видите." сказала Джэйн "Нет" сказал майкл. "Но как может Мэрри Поппинс?" "Я не знаю" сказала Джэйн. И она никогда,никогда не рассскажет нам. "