Песенка ofall the toys in my toy box

Гость
ɪn maɪ tɔɪ bɒks aɪ hæv gɒt ə ˈtɛdi beə ænd ə ˌbæləˈriːnə wɪð lɒŋ dɑːk heə ɪn maɪ tɔɪ bɒks aɪ hæv gɒt ə ˈsəʊlʤə tuː aɪ hæv gɒt lɒts ɒv tɔɪz fɔː miː ænd juː lʊk ɪn maɪ tɔɪ bɒks kʌm ænd siː tɔɪz fɔː juː tɔɪz fɔː miː