Під час переливання бензину з однієї каністри в іншу він може спалахнути.Це пов'язано з явищем: а)нагрівання б)намагнічення в)електризації г)електростатичної індукції

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это связано с электризацией, при трении бензина о сосуды может скопиться разноимённый заряд на канистре и бензине, при их разрядке может проскочить искра, что чревато пожаром