Під час вивчення вивчення числівника я дізналася багато нового. Наприклад, як...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Числівник-це самостійна частина мови, відповідає на питання скільки? в котрий?; За значенням поділяється на кількісні(скільки?) і порядкові(котрий?); Числівники змінюється за родами, числами, відмінками; Числівники можуть бути різними членами речення; Чиновники за будовою: прості, складні, складені;