Під час яких подій на території Австро-Угорщини почали використовувати синьо-жовтий двоколор як національний прапор українців? а) революція 1848-1849 б) селянське повстання під проводом Устима Кармелюка в) відкриття університет...

Під час яких подій на території Австро-Угорщини почали використовувати синьо-жовтий двоколор як національний прапор українців? а) революція 1848-1849 б) селянське повстання під проводом Устима Кармелюка в) відкриття університету в Львові г) утворення першої української політичної партії -- Русько-української радикальної партії. Відповідь доведіть. Дякую!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
что?не понятно что ты написал обясни по русски