Під дією певної сили двокілограмове тіло рухається вздовж осі оХ так, що його координата дорівнює׃ х=5+ 7t - 4t2. Знайти імпульс сили тіла при t=3c руху
Під дією певної
сили двокілограмове тіло рухається вздовж осі оХ так, що його координата
дорівнює׃ х=5+ 7t - 4t2. Знайти імпульс сили
тіла при t=3c
руху
Ответ(ы) на вопрос:
легко из уравнения видно что Vo=7 м/с а = - 8 м/с:2
вычислим производную от уравнения координаты
V = 7 -8*t если t=3 c
V(3)=7 - 24= -14 м/с
P = m*V= 2*14= 28 кг*м/с - ответ ( модуль импульса)
Не нашли ответ?
Похожие вопросы