Підбери народні прикмети, у яких уживаються прислівники з різними ступенями вияву ознаки дії
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо сьогодни тепло то завтра буде ще теплише. Якщо у травни сухо то у червни сухише. Якщо взимку витер подув з пивночи - буде дуже холодно, а якщо зи сходу - то ще холоднише. Вдень холодно, а вночи ще холоднише. Навесни тепло, а влитку ще теплише.