Підготувати словниковий диктант із 25 слів (правопис іменників)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іван-чай, мати-мачуха, мати-й-мачуха, диван-ліжко, школа-інтернат, землемір, всюдихід, чорнослив, чорнозем, іванофранківець, краєзнавець, недоля, невдаха, пів'ясена, пів-Києва, півозера, п'ятитонка, журнал "Барвінок", турбаза "Світанок", дит'ясла, нещастя, неволя, Закарпаття, Хмельниччина, Галичина.
Гость
Іван-чай, мати-мачуха, мати-й-мачуха, диван-ліжко, школа-інтернат, землемір, всюдихід, чорнослив, чорнозем, іванофранківець, краєзнавець, недоля, невдаха, пів'ясена, пів-Києва, півозера, п'ятитонка, журнал "Барвінок", турбаза "Світанок", дит'ясла, нещастя, неволя, Закарпаття, Хмельниччина, Галичина.