Пидкреслити прикметники . на яки питания вони видповидають? коли хочуть пидкреслити бездоганну чистоту жилого кольору, то його завжди поривнюють из снигом.билоснижний лебидь, билоснижни пелюстки лилей, билоснижне вбрання!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бездоганну (яку?)  живого (якого?)  білосніжний (який?)  білосніжні (які?)  білосніжне (яке?)