Підручник Вашуленко рідна мова 4 клас вправа 12 3. Скажіть декілька висловів про українську мовую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мова зникає не тому, що її не вчать інші, а тому, що нею не говорять ті, хто її знає  Рідна мова дається народові Богом, чужа - людьми, її приносять на вістрі ворожих списів  Скільки української мовної території, стільки й української державності