Письменниками, які працювали лише у жанрі малої оповідної форми є А  В. СтефанникБ  С. ВасильченкоВ  П. МирнийГ  М. КоцюбинськийД І. Нечуй-ЛевицькийЕ І. ФранкоЄ  А. Тесленко

Письменниками, які працювали лише у жанрі малої оповідної форми є А  В. Стефанник Б  С. Васильченко В  П. Мирний Г  М. Коцюбинський Д І. Нечуй-Левицький Е І. Франко Є  А. Тесленко
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А  В. Стефанник Б  С. Васильченко Г  М. Коцюбинський Є  А. Тесленко