Письмо маме на украинском языке,со всем оформлением!!!ПОЖАЛУЙСТА помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорога мама ! Сьогодні мені задали у школі  вивчити вірш " Для Мами". Я розпочав його вчити і згадав про тебе ,Згадав коли я був маленьким і бігав по хаті кричавши:"Мама дивись що я на малював",ти завжди усміхалася і хвалила мене . Ці малюнки були не красиві одним словом каракулі ,а ти всерівно мене хвалила . І тепер я виріс і навчився малювати,завдяки тобі я малюю і даже деякі картини які я намалював забрали на шкільну виставку.Коли я це згадував пройшов вже цілий день , а я цього не помітив. Я жалію що не цінував те що ти для мене робила кормила,вдягала,завжди підтримувала,любила...Тепер я пишу тобі цей лист дорога МАМА ... З любовю твій СИН