Питання та завдання по твору "Мина Мазайло" 1. Чи нагадують вам якихось героїв з творів світ.літератури герої твору -" Мина Мазайло"? 2. Кого з героїв можна назвати шовіністкою?чому? навести цитати 3.Поради родині Мазайло і кож...

Питання та завдання по твору "Мина Мазайло" 1. Чи нагадують вам якихось героїв з творів світ.літератури герої твору -" Мина Мазайло"? 2. Кого з героїв можна назвати шовіністкою?чому? навести цитати 3.Поради родині Мазайло і кожному з них окремо як треба себе поводити
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Нагадують героїв твору І.Карпенка-Карого "Мартин Боруля" і Мольєра "Міщанин шляхтич" Головні герої намагалися знайти кращє становища у вищих чинах.