Пітон завдовжки 16 м проповзає через міст завдовжки32 метра за 18 хвилин. Скіль­­ки хвилин йому потрібно, щоб проповзти уздовж стовпа?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб пітон подолав міст, він має пройти відстань 16м + 32м. Зробив він це за 18 хвилин. Отже, його швидкість Ш = 48м / 18хв = 8/3 м/хв.  Щоб пітон подола міст, він має пройти відстань 16м + 0м(товщина стовпа). Час Ч = 16 / (8/3) = 6хв