ПЛАН ДО КАЗКИ ХЛОПЧИК ЗІРКА ХТОСЬ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
диво в морозну ничь чому дивувалися жители села найганебниший вчинок хлопчика -зирки збирання щедрого урожаю посіяного  зла. повернення краси Зло нічого не дає, крім зла,вмій прощати, як прощає мати постарайся понять )))))))))) может что то добавишь , я очень давно читала эту сказку