План до тексту: Твір роздум на тему.Коли людина стає дорослою.Напевно, кожен помітив, як з роками ми змінюємося. Мова йде зовсім не про фізіологічні зміни, які з віком чекають всіх, не про старіння або про сивині, яка пробиваєт...

План до тексту: Твір роздум на тему.Коли людина стає дорослою.Напевно, кожен помітив, як з роками ми змінюємося. Мова йде зовсім не про фізіологічні зміни, які з віком чекають всіх, не про старіння або про сивині, яка пробивається крізь коли-то шикарні локони, мова йде про зміну юнацького максималізму на дорослу життєву позиціюЗ дорослішанням все в нашому житті змінюється. Ми вже по-іншому оцінюємо себе і оточуючих, ми вже не можемо бути такими щирими, як раніше. Ми для себе дізнаємося, що можна поєднувати непоєднуване: брехати, що б допомагати; заподіювати біль, тому що любиш; любиш, щоб використовувати людини у власних корисливих цілях. З роками ми не стаємо краще або гірше, ми просто приймаємо для себе «закони дорослого існування»
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Зміни 2.Оцінювання 3.поєднування 4.Закони існування