План до текстумикита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита ко...

План до текстумикита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка микита кожум'яка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Хто подужа змія? 2.Неочікувана новина від діда. 3.Прохання до Никита по допомогу. 4.Вбили гада! 5.Слава Микиті.