План до "Тємниці лісового озера" з оповідання "Митькозавр із Юрівки"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Завдання з зоологіі. 2.Як дістати дозвіл. 3.Зустріч і знайомство з Василем. 4.Зустріч з бабусею та сусідами. 5.Довгоочікуваний відпочинок біля озера. 6.Інтригуюча розповідь Василя. 7.Пошук відповіді в літературі. 8.Улаштування пастки для звіра. 9.Провал операціі. 10.Таємниця химери розкрита. 11.Вдячність за науку. Этот план к урывку,а не к полному тексту.