План до твору митькозавр із юрківки або химера лісового озерапожалуста ССССРРООЧНООО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Кінчили 5 клас. 2. Ура!!! Їдемо до бабусі. 3. Зустріч з селянами та майбутнім майстром спорту. 4. Відпочинок на озері. 5. Факти про химеру. 6. Ніч біля озера. 7. Приманка для химери. 8. Яма для химери. 9. Остання ніч біля озера. 10. Діло закрите. 11. Подяка Василю. Ну вот так.