План по тексту Блакитна дитина, по этим отрывкам Коли мій син приносить незадові

План по тексту Блакитна дитина, по этим отрывкам Коли мій син приносить незадовільну оцінку, дружина запитує з трагедійними нотками в голосі: — Це що?.. Що це таке?!. І тиче пальцем у сторінку щоденника, де стоїть «двійка» або навіть «трійка», схожа на злющого шершня: така ж маленька голівка, таке ж велике, хижо націлене черевце з гострим жалом на кінці. То ж дружина тиче пальцем у того шершня так, немов хоче зігнати його із сторінки щоденника, і все допитується: — Що це таке, я питаю?.. Син мій — ані слова у відповідь. Тільки палахкотять відстовбурчені вуха. Чого вони в нього такі великі й червоні? Невже і в мене колись були отакі? Не добившись відповіді на перше питання, дружина переходить до іншого: — Розказуй, що ти там накоїв? Обличчя сина приходить у рух. Часто скліпують повіки, посмикуються щоки, розтуляються й затуляються губи, посіпується гостреньке підборіддя, а розвихрений непокірний «півник» на голові стирчить наївно й беззахисно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Незадовiльна оцiнка 2)Серьозна розмова батькiв iз нечемним сином 3)Батькова роль