Play the game mime and guess say what your classmate did yesterday. use these wopds:have a lunch,read a book,watch a TV,do his homework.                                                         надо ето сделать в прошедшем времи...

Play the game mime and guess say what your classmate did yesterday. use these wopds:have a lunch,read a book,watch a TV,do his homework.                                                         надо ето сделать в прошедшем времини !!!!!!                          зарание спасибо!!!! срочно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Played the game mime and guessed say what your classmate did yesterday used these words had a lunch read a book watched a TV did his homework, думаю что так