Плиз сочинение про деревню в которой кот,собака.мышь и девочка дам 25 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 В одному селі жили  кіт собака і  миш  .  були    хорошими сусідами і добре товаришували  . Ніхто не думав що  ці тварини можуть товаришувати .            Але одного разу посварились вони через якусь дрібничку.Кіт ніс воду щоб  випрати воду і тут побачив мишу  він її злякався  і вилив ту воду прямо на себе це жкоти вони не люблять води кіт почав м явкати . Тут прийшов собака  узяв рушницю бо подумав що це собаки із сусіднього села почули як кіт м явкає.Тією рушницею мало не забив кота. Кіт образився  миш теж і не говорять одне до одного. пройшов тиждень як вони не говорять .І тут сталася біда собака ідучи лісом поранив собі лапу і не може ходити недалеко проходив кіт побачив бідолаху і допоміг йому дістатися додому а миша принесла гостинці. так от вчить нас ця казка допомагати одне одному.І все закінчилось добре і щасливо