Плиз.Очень надо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!На заводі виточуються деталі зі сталевих заготовок,із однієї заготовки-одна деталь.Стружку,що залишається після обробки трьох заготовок можна переплавити та отримати рівно одну заготовку....

Плиз.Очень надо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!На заводі виточуються деталі зі сталевих заготовок,із однієї заготовки-одна деталь.Стружку,що залишається після обробки трьох заготовок можна переплавити та отримати рівно одну заготовку.Скільки потрібно заготовок,щоб виготовити 40 деталей??????
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
27 заготовок. решала подбором:  27 дет.+9 дет (27/3=9).+3 дет (9/3=3)+1 дет.(3/3=1) =40 деталей