Плизз... составьте вопросы к этим предложением! СРОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Where did you see a ballet? 2. Are you pride of your collection? 3. What would you like to do? 4. Where are you going?
Гость
1 What did you see on TV?(специальный) Did you see a ballet on TV once?(общий) 2 What are you proud of ? (Спец) Are you proud of your сollection?(общий) 3. What would you like to learn to do? (Спец) Would you like to learn to draw and paint well?(общий) 4. Where are you going?(спец) Are you going to the pet shop?(общий )