По бел яз; сделайте так что бы место э стаяла а изменяя слова , например; Крэмль -крамлёвыСлова:Рэменьдрэвазрэдкуцэгла паутарэнне сэрдца трэскСчэбет шэптшэрсць И с 3 словами записать предожениеПомогите

По бел яз; сделайте так что бы место э стаяла а изменяя слова , например; Крэмль -крамлёвы Слова: Рэмень дрэва зрэдку цэгла паутарэнне сэрдца трэск Счэбет шэпт шэрсць И с 3 словами записать предожение Помогите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рэмень- рамні дрэва- драўляны зрэдку- радзей цэгла- цагляны паўтарэнне- паўтараць сэрца- сардэчна трэск- трашчыць шчэбет- шчабятаць шэпт- шаптаць шэрсць - шарсцяны І толькі трашчыць у коміне агеньчык. Так прыгожа шчабятаць можа толькі салавей. Дзяўчаты сардэчна віталі сваякоў каля прыпынку.