По русски Из ящика, где находится 3 зеленые и 7 желтых шариков, вынули наугад оду кульку.Яка вероятность того что вынутая шарик желтая? По украинскому Із скриньки де знаходиться 3 зелені і 7 жовтих кульок вийняли навмання одн...

По русски Из ящика, где находится 3 зеленые и 7 желтых шариков, вынули наугад оду кульку.Яка вероятность того что вынутая шарик желтая? По украинскому Із скриньки де знаходиться 3 зелені і 7 жовтих кульок вийняли навмання одну кульку.Яка ймовірнісь того що вийнята кулька жовта?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Может так a) 2/7 (белый) b) 5/7 (черный)