Побудубати структурну схему речення (дитинство живе в людині від початку до кінця життєвого кола бо це найкраща частина центру вічно освіжаюча субстанція яка утримує її в чистоті та оптимізмі)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ ], бо ( ), (яка ) . Питання треба ставити від головного речення до першого підрядного, від першого підрядного - до другого підрядного. Це складнопідрядне речення з кількома підрядними з послідовною підрядністю.