Побудувати речення за схемою підмет , присудок , означення , додаток ..означення , підмет , присуок , обставина ..означення , підмет , присудок , додаток ...

Побудувати речення за схемою  підмет , присудок , означення , додаток .. означення , підмет , присуок , обставина .. означення , підмет , присудок , додаток ...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дівчинка гралася новою лялькою)) Золотиста пшениця виросла на полі)) Яскраве сонце освітило місто))