ПОБУДУЙ ТЕКСТ ЗМІНИВШИ ПЕРШУ ОСОБИ ОДНИНИ НА ДРУГУ ОСОБУ МНОЖИНИ.    Я люблю відпочивати в селі.Там дуже красиво. З усіх боків село оточене лісом,а недалеко протікає річка. У мене багато друзів,з якими я ходжу до лісу.Вечорами ...

ПОБУДУЙ ТЕКСТ ЗМІНИВШИ ПЕРШУ ОСОБИ ОДНИНИ НА ДРУГУ ОСОБУ МНОЖИНИ.    Я люблю відпочивати в селі.Там дуже красиво. З усіх боків село оточене лісом,а недалеко протікає річка. У мене багато друзів,з якими я ходжу до лісу.Вечорами я слухаю бабусині казки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ВИ любИТЕ відпочивати в селі.Там дуже красиво. З усіх боків село оточене лісом,а недалеко протікає річка. У ВАС багато друзів,з якими ВИ ходИТЕ до лісу.Вечорами ВИ слухаЄТЕ бабусині казки.
Гость
Ви любите відпочивати в селі.Там дуже красиво.З усіх боків село оточене лісом,а недалеко протікає річка.У вас багато друзів,з якими ви ходите до лісу.Вечорами ви слухаєте бабусині казки.