Початок першої світової війни: закономірність чи випадковість? Відповідь обгрунтуйте ! Начало Первой мировой войны : случайность или закономерность ? Объясните свой ответ !
Початок першої світової війни: закономірність чи випадковість? Відповідь обгрунтуйте !
Начало Первой мировой войны : случайность или закономерность ? Объясните свой ответ !
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Початок Першої Світової війни не випадково так як протягом всього 19 століття точилася боротьба за вплив в Європі між Англією і Німеччиною Був навіть союз проти Німеччини - Антанта