Почему байрон называет мазепупочему байрон называет мазепу титаном?связано ли это с титаном промитеем?

Почему байрон называет мазепу почему байрон называет мазепу титаном? связано ли это с титаном промитеем?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Байрон називає Мазепу титаном,а саме з Прометеєм,тому що Мазепа так само як Прометей терпів муки,які відчув під час смертоносної поїздки,де на шляху зустрів і воронів(символів смерті),і диких коней.В кінці Мазепа за свій порятунок допомагав людям.Став гетьманом. Мотиви "світової скорботи" і прометеївського духу непокори - головні у творчості Байрона,які знайшли своє продовження в його поемах і драмах.Саме "світову скорботу" і дух прометеївської непокори ми бачимо в образі Мазепи. Взагалі Мазепу можна назвати "байронічним героєм"."Байронічний герой" - це образ самотнього бунтаря,який розчарувався в житті і страждає;це людина з високою і ніжною душею.Мазепа самотній,нескорений,волелюбний,бунтар зі страдницькою душею.