Почему для быстрого восстановления сил вместо жирного куска мяса целесообразно съесть сладкое?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На думку вчених на травлення білкової їжі, а саме м'яса необхідно близько 8 годин, отже якщо з'їмо кусок жирного м'яса, то миттєвого енергетичного поповнення сил не буде, лише важкість у шлунку, проте солодке, майже миттєво перетравлюється і глюкоза потраплюючи в кров додає людині сили