ПОДОБРАТЬ КОЭФФИЦИЕНТ ....Fe+....Cl=....FeCl 3 ...Na+....Br 2=...NaBr ....P+...O 2= ...P 2O 5 ....KClO 3= ....KCl+....O 2 ....FeCl 2+ Cl 2= FeCl 3 ...FeBr 3+....Cl2=...FeCl 3+....Br2

Гость
2Fe + 3Cl₂ = 2FeCl₃ 2Na + Br₂ =  2NaBr 4P+ 5O₂ = 2P₂O₅ 2KClO₃ = 2KCl+ 3O₂ 2FeCl₂ + Cl₂= 2FeCl₃ 2FeBr₃+.3Cl₂=...2FeCl₃+.3Br₂
Гость
Fe+3Cl=FeCl3 2Na+Br2=2NaBr 4P+5O2=2P2O5 2KClO3=2KCl+3O2 2FeCl2+Cl2=2FeCl3 2FeBr3+3Cl2=2FeCl3+3Br2